logo DivotiKids

Moje konto

Koszty przesyłki, czas dostawy i płatności

Koszty dostawy:

 • Paczkomaty Inpost – 7 zł
 • Odbiór w DHL PAP Żabka – 20 zł
 • Kurier – 16 zł
 • Kurier za pobraniem – 20 zł – metoda niedostępna dla produktów “na zamówienie”

Sposoby i czas dostawy

Wszystke produkty dostępne w naszym sklepie są wysyłane z Polski. Nie prowadzimy sprzedaży w sklepie stacjonarnym. Produkty w naszym sklepie możemy podzielić na:

 • dostępne w magazynie głównym
 • na zamówienie
 • z datą dostępności

Wysyłka z magazynu głównego

Produkty, dostępne w naszym magazynie są oznaczone na sklepie jako “wysyłka w 1 dzień roboczy”, bądź jest przy nich informacja o ostatnich dostępnych sztukach.

Jak przebiega wysyłka?

 1. Opłacone produkty za pomocą Blika, BlueMedia oraz z opcją dostawy “za pobraniem” nadajemy najczęściej w mniej niż 15 godzin (w dni robocze) od zamówienia
 2. Produkty przed wysyłką są sprawdzane czy są wolne od wad produkcyjnych,
 3. Nadajemy paczkę i przekazujemy ją do wybranego przez klienta przewoźnika,
 4. Zwykle paczka jest u klienta w dwa dni robocze np. zamówiona w poniedziałek dociera na miejsce w środę.

Produkty z magazynu zamówione do wtorku (włącznie) zamówione w standardowym tygodniu (5 dni roboczych) najpewniej trafią do Ciebie jeszcze przed sobotą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkty zamówione w środę również zostaną dostarczone jeszcze przed weekendem jednak nie możemy tego zagwarantować

Jeśli zależy Ci na jak najszybszej dostawie polecamy wybrać metodę wysyłki “Paczkomat InPost”.

Czas dostawy
Czas liczony od przekazania wysyłki do przewoźnika (na podstawie 750 ostatnich doręczeń InPost)

Wysyłka towarów na zamówienie

Produkty dostępne w tym statusie nie mają ściśle określonej daty dostawy. Wiąże się to z koniecznością zamówienia produktu u producenta bądź doszycia i dostępności materiałów. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu poinfomrowania o przewidywanym czasie dostawy. Najczęściej czas dostawy dla takich produktów to od 7-21 dni. Dla koszyków zawierajacych produkty “na zamówienie” metoda wysyłki “za pobraniem” jest niedostępna.

Wysyłka produktów z datą dostępności

Produkty mogą zawierać informację o planowanej dacie dostawy do naszego magazynu. Wysyłka takich towarów z przyczyn niezależnych od nas nie moze zostać zrealizowana przed tą datą. Zazwyczaj do klientów takie produkty są nadawane następnego dnia roboczego licząc od daty przyjęcia go nasz magazyn.

Sposoby płatności

W naszym sklepie internetowym możecie zapłacić za towar zarówno za pomocą tradycyjnego przelewu jak i za pomocą internetowych płatności oferowanych przez BlueMedia. Dostępne do wyboru są płatności takie jak Blik, internetowe przelewy międzybankowe jak i również zakupy na raty. Należy pamiętać, że procedura zakupu na raty może przedłużyć czas realizacji zamówienia z uwagi na oczekiwanie na dopełnienie wszelkich formalności po stronie BlueMedia.

Dostępne płatności:

Matody płatności dostępne w divotikids. Pl za pośrednictwem bluemedia